مشهد بویلر | مجری استخر, سونا و جکوزی خانگی و عمومی

تلفن : 38465713-051

طراحی و اجرای کامل استخر تاسیسات و تجهیزات تصفیه و گرمایش

 

وی تصریح کرد: بروز این ناهنجاری‌ها به ناآگاهی افراد در تقلید کورکورانه از الگوهای خارجی، ارتباط با دوستان ناباب و ناتوی فرهنگی غرب علیه کشور برمی‌گردد.

 

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به اینکه بدپوششی و ناهنجاری‌های اجتماعی در جامعه ارزش‌ های انقلاب را مورد هدف قرار داده است، گفت: متاسفانه ریشه اغلب ناهنجاری‌ های اجتماعی، شبکه‌های مبتذل ماهواره‌ای و سایت‌های اینترنتی میباشد.

 

وی از هم پاشیدگی بنیان خانواده، افزایش آمار طلاق، تضعیف حیاء و عفت، اختلالات روانی و عصبی و شیوع برخی انحرافات اجتماعی در جامعه را از اثرات منفی شبکه‌ های ماهواره غرب در جامعه دانست.

 

جان نثاری رعایت فرهنگ عفاف و حجاب در هر جامعه‌ای را موجب آرامش روانی و حفظ ارزش‌های انسانی دانست و گفت: رعایت حجاب اسلامی موجب کاهش زمینه گناه در جامعه می‌گردد.

 

وی در ادامه از تشدید اقدامات قانونی در طرح سالم‌سازی دریا خبر داد و افزود: با بکارگیری شناورها در کنترل دریا و حضور فعال یگان‌های ویژه در سواحل با هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی بشدت مقابله خواهیم نمود.

 

جانشین فرمانده یگان‌های ویژه ناجا با اشاره به حجم بالای مسافر در ایام تعطیلات تابستان و حضور آنان در طرح سالم‌ سازی دریا گفت: متاسفانه برخی از مسافران و گردشگران با حضور در مناطق ممنوعه شنا موجب وقوع حوادث ناگوار می‌گردند.

 

جان‌نثاری به خانواده‌ها و مسافران هشدار داد: دریا علی‌ رغم جذابیت، خطرناک نیز هست، مراقب خود و فرزندانتان باشید و بدانید در دور دست شناکردن هنر نیست بلکه به نوعی استقبال از مرگ میباشد.

منبع : خبرگزاری ایسنا

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت