مشهد بویلر | مجری استخر, سونا و جکوزی خانگی و عمومی

تلفن : 38465713-051

طراحی و اجرای کامل استخر تاسیسات و تجهیزات تصفیه و گرمایش

شرکت iRobot‌ که با عرضه ربات‌های جاروکش Roomba شناخته شده است، نسل تازه‌ای از ربات‌های تمیزکننده استخر را طراحی کرده است.

 ربات تمیزکننده استخر Mirra530‌ به شلنگ یا پمپ‌های تقویت کننده نیاز ندارد و بصورت کاملا مستقل از سیستم تصفیه آب استخر عمل می‌کند که باعث صرفه جویی در هزینه‌های برق می‌شود.

این ربات مجهز به چرخ‌های خلأ است که با استفاده از سیستم حسگر- الگوریتمی iAdapt Nautig ابعاد استخر را ارزیابی کرده و سپس بر اساس داده‌های دریافتی، بهترین و کارآمدترین شیوه تمیز کردن استخر را انتخاب می‌کند.

سیستم iAdapt با کمک کابل برق 18.3 متری از برخورد ربات با موانع در کف استخر پیشگیری می‌کند. کف، دیواره و پله‌های استخر با استفاده از برس تمیزکننده موتوری PVC‌ از جلبک، باکتری و مواد دیگر پاکسازی می‌شود.

ربات Mirra530 علاوه بر تمیز کردن و برس زدن دیواره‌ها و کف با استفاده از پمپ‌های پر قدرت، آلودگی‌های کوچکی مانند برگ، شن و ماسه را حذف می کند؛ در هر دقیقه 265 لیتر آب تصفیه شده و فیلترهای دستگاه می‌توانند ذراتی در ابعاد دو میکرون را به دام بیاندازند. عرضه ربات تمیزکننده استخر Mirra530‌ از فصل بهار و با قیمت 300 دلار آغاز خواهد شد.

تنظیمات قالب

رنگ

رنگ دلخواه خود را انتخاب نمایید
Tomato Green Blue Cyan Dark_Red Dark_Blue

بدنه

رنگ پس زمینه
رنگ متن ها

هدر

رنگ پس زمینه
عکس پس زمینه

فوتر

انتخاب منو
گوگل فونت
اندازه فونت بدنه
نوع فونت بدنه
جهت